Loyd Herbatka Rozgrzewająca Śliwka & Cynamon (20 x 2g)
Wystaw opinię o produkcie
Tworząc herbatę Loyd Rozgrzewająca ŚLIWKA postawiono na soczystość i wyjątkowy smak śliwek oraz obłędną słodycz owocu figi, a dodając imbir, cynamon i lukrecję, w ściśle określonych proporcjach, osiągnięto kompozycję, która odda ukryte wewnątrz ciepło w wyjątkowo aromatycznym naparze.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 441900
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tworząc herbatę Loyd Rozgrzewająca ŚLIWKA postawiono na soczystość i wyjątkowy smak śliwek oraz obłędną słodycz owocu figi, a dodając imbir, cynamon i lukrecję, w ściśle określonych proporcjach, osiągnięto kompozycję, która odda ukryte wewnątrz ciepło w wyjątkowo aromatycznym naparze.
Parametry produktu
| Liczba torebek | 20 |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa, Ziołowa |
| Smak | Śliwkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Kwiat hibiskusa, owoc aronii, aromaty, owoc śliwki 12%, kora cynamonowca 10%, liść jeżyny (rubus suavissimus), korzeń lukrecji 5%, korzeń prażonej cykorii, figa 1%, imbir. zawiera lukrecję - chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: