Loyd Herbatka Rozgrzewająca Pomarańcza & Cynamon (20x2g)
Wystaw opinię o produkcie
Warming Tea Rozgrzewająca POMARAŃCZA to promienie słońca zamknięte w owocu pomarańczy doprawione aksamitnym cynamonem oraz aromatycznymi goździkami, a do tego cudowna słodycz z korzenia lukrecji. Ten tercet to idealne towarzystwo na chłodne jesienno-zimowe dni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 874854
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Warming Tea Rozgrzewająca POMARAŃCZA to promienie słońca zamknięte w owocu pomarańczy doprawione aksamitnym cynamonem oraz aromatycznymi goździkami, a do tego cudowna słodycz z korzenia lukrecji. Ten tercet to idealne towarzystwo na chłodne jesienno-zimowe dni.
Parametry produktu
| Liczba torebek | 20 |
|---|---|
| Smak | Pomarańczowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | skórka pomarańczy 21%, aromaty, kora cynamonowca 12%, owoc jabłka, kwiat hibiskusa, prażony korzeń cykorii, goździki 5,5%, korzeń lukrecji 5%, kłącze imbiru, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|---|
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawiera lukrecję - chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: