Loyd Herbatka Rozgrzewająca Cytryna z Imbirem (20x2g)
Wystaw opinię o produkcie
Od pokoleń połączenie herbaty z cytryną i miodem kojarzone jest z chłodnymi dniami. Jednak herbatka Warming Tea Rozgrzewająca CYTRYNA to jeszcze skuteczniejszy sposób na rozgrzanie się w chłodne zimowe dni. Stało się to możliwe, poprzez dołączenie do tego trio korzenia imbiru, który jeszcze bardziej podsyca uczucie wewnętrznego ciepła.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 808926
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Od pokoleń połączenie herbaty z cytryną i miodem kojarzone jest z chłodnymi dniami. Jednak herbatka Warming Tea Rozgrzewająca CYTRYNA to jeszcze skuteczniejszy sposób na rozgrzanie się w chłodne zimowe dni. Stało się to możliwe, poprzez dołączenie do tego trio korzenia imbiru, który jeszcze bardziej podsyca uczucie wewnętrznego ciepła.
Parametry produktu
| Liczba torebek | 20 |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Rooibos (aspalathus linearis) 50,3%, aromaty, skórka cytryny 9%, owoc jabłka, kłącze imbiru 5,5%, trawa cytrynowa, prażony korzeń cykorii, owoc czarnego pieprzu 3%, proszek miodowy 2% (miód 50%, maltodekstryna). kraj pochodzenia rooibosa: republika południowej afryki. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: