'Likier Limonce Aperitivo alla Siciliana 14,8% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 334417_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Swobodny, przyjemny smak Limoncè Aperitivo zawdzięcza obniżonej zawartości cukru oraz niskiemu AVB, zaś ręcznie zbierane, dojrzałe cytryny gwarantują rześkość i orzeźwienie. Limoncè Aperitivo to swobodna propozycja idealna na słoneczne popołudnia i chwile relaksuz bliskimi. Jego żywy smak, odzwierciedlający jasny kolor słońca
i naszych sycylijskich cytryn, zachęca
do celebrowania słonecznej strony życia.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 14,8 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Cytrynowy |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stock polska sp. z o.o ulica i numer: spółdzielcza 6 kod pocztowy i miasto: 20-402 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: