Gamziri Brandy Aging 3 years 36%, brandy 500 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 616623_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gruzińska brandy od wieków uważana jest za jedną z najbardziej znakomitych.
Jej najwyższa jakość wynika z tradycyjnych metod destylacji oraz wykorzystywania lokalnych odmian winogron, uprawianych jedynie w Gruzji.
Brandy Gamziri stworzona jest z wyjątkowej kompozycji różnych destylatów winnych, starzonych przez 3 lata w dębowych beczkach.
Charakteryzuje się bursztynową barwą, wyjątkową harmonią bukietu oraz delikatnym, aksamitnym smakiem z intensywnymi nutami wanilii, czekolady oraz migdałów.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy gronowa (eau-de-vie de vin) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Zawartość alkoholu | 36 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak - ogólnie | Waniliowy, czekoladowy |
| Serwowanie | Sery |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Gruzja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: