'Ballantine's Sweet Blend 0,7l 30% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 671923_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ballantine's Sweet Blend to nowy Spirit Drink na bazie szkockiej whisky, wzbogaconej wyraźnymi nutami karmelu i wanilii.
Ballantine's Sweet Blend to wyjątkowo harmonijny, delikatny smak, a jednocześnie pełen esencji wariant whisky, w sam raz na chwilę przyjemności dla siebie lub spokojny czas ze znajomymi.
Warto spróbować w czystej postaci lub na lodzie.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Karmelowy, Waniliowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 30 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: