Kubek monokolor 390ml Florina 1 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Kubek porcelanowy mix 4 kolorów, pojemność 390ml, materiał NBC
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 121019
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek porcelanowy mix 4 kolorów, pojemność 390ml, materiał NBC
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | nie dotyczy |
| Pojemność | 390 ml |
| Kolor | Różowy, Żółty, Niebieski, Szary |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Florentyna Sp. z o.o. Ulica i numer: Korzkwy 31 Kod pocztowy i miasto: 63-300 Pleszew PL |
| Krótki opis marketingowy | Kubek porcelanowy mix 4 kolorów, pojemność 390ml, materiał NBC |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 12,1 x 9 x 9,7 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: