Kubek baryłka 340ml dek. zima w lesie Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 78589
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek baryłka NBC 340 ml Zima w lesie to nastrojowa scena prosto z zimowej baśni. Na pierwszym planie spotykają się urocza sarenka i ciekawska wiewiórka, a w tle widać czerwony domek obsypany śniegiem i otoczony choinkami - całość tworzy spokojną, leśną atmosferę pełną ciepła i magii zimy. To idealny kubek na poranne kakao, rozgrzewającą herbatę lub aromatyczną kawę - szczególnie wtedy, gdy za oknem prószy śnieg. Praktyczny, uroczy i pełen klimatu - świetnie sprawdzi się także jako zimowy prezent, który rozczuli każdego miłośnika natury i świąt.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 340 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/51/4/1351490.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | biały, wielokolorowy |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11,5 x 10,3 x 8,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: