Kubek baryłka 340 ml dek. Dynie Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 169023
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pomarańczowe i kremowe dynie, listki w odcieniach złota, nutka nostalgii i dużo ciepła - ten kubek to kwintesencja jesiennego klimatu. Idealny do aromatycznej herbaty z imbirem albo kremowego latte z cynamonem, które smakuje najlepiej, gdy za oknem szeleszczą liście. Kubek wykonany z porcelany New Bone China - lekkiej, a jednocześnie solidnej. Ma baryłkowaty, przyjemny w trzymaniu kształt i pojemność 340 ml - w sam raz na codzienne rytuały z ulubionym naparem. To nie tylko naczynie - to jesienny nastrój do podania na tacy.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 340 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/15/5/1315554.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | biały, pomarańczowy, zielony |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11,5 x 10,3 x 8,1 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: