Kubek jumbo 510ml Selena Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 699569
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pojemny kubek jumbo Selena o pojemności 510 ml to idealna propozycja dla miłośników dużych porcji kawy, herbaty lub innych ulubionych napojów. Prosty, klasyczny kształt oraz minimalistyczny design sprawiają, że kubek doskonale wpisuje się w każdą aranżację kuchni i jadalni.
Wykonany z wysokiej jakości materiału, kubek jest wygodny w użytkowaniu, solidny i łatwy do utrzymania w czystości. Duża pojemność czyni go idealnym wyborem na długie poranki, chwile relaksu czy pracę przy biurku.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 510 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 14 x 8,3 x 11,1 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: