Kieliszek wino białe 370ml Amber
Wystaw opinię o produkcie
Kieliszek wino białe 370 ml Amber
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 465299
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kieliszek wino białe 370 ml Amber
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 370 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 8,2 x 21,7 x 8,2 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: