Okocim IPA mango z pigwą puszka 4,8% 0,5l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 498293
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Okocim 4,5% Cytrusowa Lemoniada to nowa propozycja smakowa i idealny sposób na ugaszenie pragnienia. Harmonijne połączenie piwnej goryczki ze świeżością cytrusowej lemoniady tworzy kompozycję, która orzeźwia w ciepłe, letnie dni. Poczuj prawdziwy smak piwa z wyraźną nutą lemoniady i pozwól sobie na chwilę relaksu z wyjątkowym orzeźwieniem!
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Cytrusowy |
| Zawartość alkoholu | 4,8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Skład | Woda, słody jęczmienne (pilzneński, pale ale, karmelowy), sok jabłkowy*, sok z mango* (2%), sok z pigwy* (1,7%), chmiele aromatyczne (cascade, citra, sybilla), ekstrakt słodu pszenicznego i jęczmiennego, naturalne aromaty. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Taca |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: