Kubek do zupy 650 ml Red Chilli Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 337973
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ten czerwony, ryflowany kubek ceramiczny to nie tylko naczynie - to codzienny rytuał ciepła i komfortu. Idealny na aromatyczną zupę, domowy gulasz czy rozgrzewający napój w chłodny dzień. Dzięki swojemu kształtowi długo trzyma ciepło, a jego stylowy, przytulny wygląd pięknie wpisuje się w każdą kuchnię czy jadalnię. To mały element, który tworzy wielką atmosferę - domową, spokojną, pełną dobrych chwil.
Parametry produktu
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | nie dotyczy |
| Pojemność | 650 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/53/1/1353106.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | czerwony |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 11,5 x 9,5 cm |
| Zawartość zestawu | Kubek do zupy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: