Kubek szałwiowy baryłka 420 ml Sosnowy Las Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 243346
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek z kolekcji Sosnowy Las w szałwiowym odcieniu łączy subtelną elegancję z leśnym urokiem. Delikatny, zgaszony zielony kolor wprowadza przyjemny akcent natury, a wypukłe tłoczenie w postaci gałązki sosnowej dodaje kubkowi unikalnej faktury i głębi. Solidne ucho i organiczny kształt sprawiają, że kubek jest wygodny i przyjemny w codziennym użytkowaniu. Idealnie pasuje do wnętrz inspirowanych naturą, wnosząc do przestrzeni spokój i odrobinę zieleni, a także tworząc harmonijną atmosferę w każdym otoczeniu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 420 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | zielony |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 11 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: