Kubek stożek 480ml dek. Jeleń Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 264455
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ten kubek to jak mała ucieczka do lasu… Wykonany z porcelany NBC, ma smukły, stożkowy kształt i pojemność 480 ml - idealną na poranną kawę albo wieczorną herbatę pod kocem. Na jego powierzchni znajdziesz piękny, nastrojowy motyw jelenia zanurzonego w gęstym, tajemniczym lesie. Trochę jak kadr z baśni - spokojny, magiczny, wyciszający. Kubek, który nie tylko cieszy oko, ale i pomaga na chwilę zwolnić tempo. Idealny dla tych, którzy lubią zimę nie tylko w kalendarzu, ale i w sercu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 480 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/6/1350696.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | biały, wielokolorowy |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 11 x 10,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: