Kubek 380 ml z ocieplaczem sweterkowym beżowym Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 949998
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Biały kubek w dzianinowym, beżowym ocieplaczu to esencja naturalnego hygge - spokojny, stonowany, a jednocześnie pełen uroku. Beżowy sweterek otula naczynie miękkością, nadając mu przytulny, skandynawski charakter z odrobiny świątecznego ciepła. Idealny na spokojne poranki z książką, herbatą z miodem i cytryną, albo wieczorne kakao pod grubym kocem. Ten kubek nie tylko trzyma ciepło, ale i tworzy nastrój - bo to, co codzienne, może być piękne i wyjątkowe. Dla tych, którzy kochają prostotę, naturalność i ciepło domowego rytuału.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 380 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/6/1350629.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | beżowy |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 9,1 x 8,6 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: