Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5902768514346
Opis produktu
Opinie o produkcie
Fermentowana, ekologiczna żywa herbata prozdrowotna z probiotykami. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Składniki
woda źródlana, ekstrakty owocowe, zagęszczona sfermentowana herbata ziołowa, dwutlenek węgla, aromat, ocet jabłkowy, karmel; regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas jabłkowy; stabilizator: estry glicerolu i żywicy roślinnej; witamy: niacyna, wit. B6, biotyna, wit. B12.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 19.74 kcal/ 100 ml |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4.6 g |
| Cukry | 4.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: