Krem do gotowania z migdałów bez cukru BEZGL. BIO 200 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8428532192314
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Krem migdałowy bez cukru nie warzy się podczas gotowania. Można go gotować oraz mieszać z kwaśnymi składnikami jak cytryna, wino czy musztarda. Świetny do sosów, zup, warzyw i deserów oraz do kawy czy herbaty. Nie zawiera GLUTENu i laktozy. Odpowiedni dla wegan. Zawiera poniżej 0,5g cukrów na 100g produktu, dzięki czemu może być nazywany produktem bez cukru.
Warunki przechowywania
Wstrząsnąć przed otwarciem. Po otwarciu trzymac w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda, MIGDAŁY* 7%, olej słonecznikowy*, stabilizator: guma arabska, ksantan; sól morska, aromat MIGDAŁOWY*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 406/97 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 2 g |
| Cukry | <0.5 g |
| Białko | 1.5 g |
| Sól | 0.04 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: