Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5902768514186
Opis produktu
Opinie o produkcie
Kombucha to ręcznie przygotowywana, sfermentowana, surowa i organiczna herbata kombucha warzona z superfoods. Napój na bazie kombuchy o smaku mango i marakui.
Składniki
FILTROWANA WODA BIO FERMENTOWANA HERBATA (WODA, BIO GLUKaOZA, BIO FRUKTOZA, BIO HERBATA, BIO OCET JABŁKOWY, KULTURY KOMBUCHY), BIO PULPA Z MANGO, BIO SOK Z MARAKUI NFC, NIERAFINOWANY BIO CUKIER TRZCINOWY, DWUTLENEK WĘGLA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 91/22 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4.9 g |
| Cukry | 4.4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: