Kolekcja herbatek owocowych TEEKANNE Love Collection 3x10 67,5g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 320101
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
'LOVE Collection - kolekcja aromatyzowanych herbatek owocowych. TEEKANNE LOVE Collection – ekskluzywna kolekcja trzech wyjątkowo przepysznych herbatek owocowych, które pobudzą twoje zmysły. LOVE – o smaku granatu, PASSION – o smaku owocu marakui, LOVE Pink Grapefruit o smaku grapefruitu
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa |
| Smak | Owocowa |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 67,5 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Love - hibiskus, jabłko, aromat granatu (7%), liście słodkiej jeżyny, aromat brzoskwiniowy, liście stewii, skoncentrowany sok z granatu (1%). passion -jabłko, hibiskus, aromat marakui (6%), korzeń cykorii, aromat brzoskwiniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście stewii, granulat owocu marakui (1%). love grapefruit: składniki: jabłko, hibiskus, biały hibiskus, aromat grejpfrutowy (5%), liście stewii, grejpfrut (1%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: teekanne polska sp. z o.o. ulica i numer: kokotów 810 kod pocztowy i miasto: 32-002 kokotów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 kJ |
| Wielkość porcji | 2,25 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: