Lipton Classic Blue Fruit 25 kopert x1,6g (owoce jagodowe)
Wystaw opinię o produkcie
Czarna herbata z orzeźwiającą nutą owoców jagodowych: m.in. jagód i czarnych porzeczek.
Każda torebka znajduje się w szczelnie zamkniętej kopercie, która chroni jej bogaty smak i aromat przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć i zapachy.
Herbata pochodzi z plantacji certyfikowanych przez organizację Rainforest Alliance, pomagającą chronić środowisko i poprawiać jakość życia pracowników plantacji.
Lipton Classic to linia dedykowana do hoteli i pensjonatów (podczas śniadania), restauracji oraz biur i miejsc pracy. Szeroki wybór smaków (herbaty czarne, czarne aromatyzowane, zielone oraz herbatki owocowe-ziołowe) oferuje dozę przyjemności dla każdego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 295289
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
• Czarna herbata z orzeźwiającą nutą owoców jagodowych: m.in. jagód i czarnych porzeczek.
• Każda torebka znajduje się w szczelnie zamkniętej kopercie, która chroni jej bogaty smak i aromat przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć i zapachy.
• Herbata pochodzi z plantacji certyfikowanych przez organizację Rainforest Alliance, pomagającą chronić środowisko i poprawiać jakość życia pracowników plantacji.
• Lipton Classic to linia dedykowana do hoteli i pensjonatów (podczas śniadania), restauracji oraz biur i miejsc pracy. Szeroki wybór smaków (herbaty czarne, czarne aromatyzowane, zielone oraz herbatki owocowe-ziołowe) oferuje dozę przyjemności dla każdego.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 25 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Czarna, Owocowa, Smakowa |
| Smak | Jagodowy, Jeżyna, Czarna porzeczka |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna (83,3%), aromat, czarna porzeczka (2,4%), maltodekstryna, jeżyna (0,6%), czarna jagoda (0,6%) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2049-12-31 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jedną torebkę herbaty zaparzać w świeżo zagotowanej wodzie (temp.100°c) przez 2-3minuty. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: