Kolekcja herbatek owocowych TEEKANNE Love Collection 3x10 - 65g
Wystaw opinię o produkcie
LOVE Collection - kolekcja aromatyzowanych herbatek owocowych. TEEKANNE LOVE Collection – ekskluzywna kolekcja trzech wyjątkowo przepysznych herbatek owocowych, które pobudzą twoje zmysły. LOVE – o smaku granatu, PASSION – o smaku owocu marakui, LOVE Pear-Fig – o smaku gruszki i figi.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 996760
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 30 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Love - hibiskus, jabłko, aromat granatu (7%), liście słodkiej jeżyny, aromat brzoskwiniowy, liście stewii, skoncentrowany sok z granatu (1%). passion - jabłko, hibiskus, aromat marakui (6%), korzeń cykorii, aromat brzoskwiniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście stewii, granulat owocu marakui (1%). love pear-fig - jabłko, owoc dzikiej róży, hibiskus, aromat gruszkowy (6%), aromat figowy, liście stewii, gruszka (1%), figa (0,5%). |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Kokotów 810Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 7 - 9 min |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: