Kołdra z microfibry ANTARES 160x200 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 484939
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Linia kołder i poduszek Antares – całoroczny komfort
Poznaj linię Antares – wyjątkową kolekcję kołder i poduszek całorocznych, stworzonych z myślą o komforcie, trwałości i bezpieczeństwie alergików.
Produkty Antares wykonane są z wysokiej jakości mikrofibry tłoczonej w subtelny, kwiatowy wzór, który nadaje elegancki wygląd i sprawia, że tkanina jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Mikrofibra odznacza się także dużą odpornością na zużycie, co sprawia, że kołdry i poduszki przez długi czas zachowują swój doskonały wygląd i właściwości.
Kołdry Antares są pikowane, co gwarantuje równomierne rozłożenie wypełnienia i ciepła, a także idealne przyleganie do ciała. Dzięki temu sen staje się jeszcze bardziej komfortowy – bez uczucia przegrzania czy wychłodzenia.
Poduszki Antares zostały wypełnione lekką, przewiewną kulką poliestrową Amball®, znaną z wyjątkowej sprężystości i trwałości. Takie wypełnienie zapewnia odpowiednie podparcie głowy i szyi, dopasowując się do kształtów ciała, a jednocześnie nie odkształca się i jest łatwe w pielęgnacji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% microfibra |
| Kolor | Biały |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/1/1350165.pdf |
| Dodaj dodatkowe załączniki z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa (można dodać kilka załączników) | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/1/1350166.pdf |
| Oświadczam, że produkt posiada deklarację zgodności UE | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/1/1350166.pdf |
| Rodzaj wypełnienia | 100% poliester silikonowany |
| Waga wypełnienia | 800 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: amw nawrot sp. k. ulica i numer: ułanów 1 kod pocztowy i miasto: 42-645 pyrzowice pl |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/1/1350167.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2035-10-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: