DWUPAK Poduszki 70x80 cm Pierze
Wystaw opinię o produkcie
Dwupak Poduszki 70x80 x 2 szt. 2,30 kg polskie pierze gęsie.
Kolor różowy
Oferta Specjalna
Poduszka jednokomorowa zachowująca oryginalny kształt i formę.
Poduszki w 100% naturalne.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 328703
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna |
| Kolor | Różowy |
| Rodzaj wypełnienia | Pierze |
| Waga wypełnienia | 2,3 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Produkt polski |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Pranie | Nie prać. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: