Kołdra Cztery Pory Roku 220x200 cm
Wystaw opinię o produkcie
Antyalergiczna Gładka i delikatna Puszysta miękka i sprężysta Odprowadzająca wilgoć Nadaje się do prania w pralkach automatycznych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 527542
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | Poszycie: 100% poliester (mikrofibra) Wypełnienie: 100% włókna poliestrowe HCS z domieszką silikonu, sprężyste , recykowane, |
| Kolor | Biały |
| Waga wypełnienia | 1,32 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,55 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wendre Poland Sp. z o. o.Ulica i numer: al. Milenijna 2Kod pocztowy i miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą PL |
| Wymiary kołdry (SxD) | 220 - 200 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/79/42/794215.jpg |
| Data ważności certyfikatu | 2021-12-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: