Kołdra Aloe Vera 220x200 cm
Wystaw opinię o produkcie
Wykonana z przyjemnej w dotyku mikrofibry, miękka, puszysta
i pikowana kołdra oraz sprężysta poduszka zapewni komfortowy sen.
Wypełnienie przyjazne dla osób z alergią, minimalizuje rozwój roztoczy
kurzu domowego i ich alergenów.
Kołdrę można prać w pralce automatycznej w temperaturze 60°C, a gramatura wypełnienia kołdry jest idealna do spania pod nią przez cały rok.
Wyrób medyczny
• Materiał poszycia wykonany z przyjemnej w dotyku mikrofibry
z dodatkiem Aloe Vera
• Ozdobna lamówka w kolorze miętowym
• Lekka i sprężysta z puszystym wypełnieniem, idealna na cały rok
• Gęste pikowanie utrzymuje wypełnienie w miejscu i gwarantuje
trwałość kołdry, również po praniu
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY, UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻWYANIA LUB ETYKIETĄ
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 47484
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wykonana z przyjemnej w dotyku mikrofibry, miękka, puszysta
i pikowana kołdra oraz sprężysta poduszka zapewni komfortowy sen.
Wypełnienie przyjazne dla osób z alergią, minimalizuje rozwój roztoczy
kurzu domowego i ich alergenów.
Kołdrę można prać w pralce automatycznej w temperaturze 60°C, a gramatura wypełnienia kołdry jest idealna do spania pod nią przez cały rok.
Wyrób medyczny
• Materiał poszycia wykonany z przyjemnej w dotyku mikrofibry
z dodatkiem Aloe Vera
• Ozdobna lamówka w kolorze miętowym
• Lekka i sprężysta z puszystym wypełnieniem, idealna na cały rok
• Gęste pikowanie utrzymuje wypełnienie w miejscu i gwarantuje
trwałość kołdry, również po praniu
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY, UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻWYANIA LUB ETYKIETĄ
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% poliester z Aloe Vera |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | 100% poliester (włókno poliestrowe z domieszką silikonu, karbowane, sprężyste, recyklowane) |
| Waga wypełnienia | 1,32 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wendre Poland Sp. z o. o. Ulica i numer: al. Milenijna 2 Kod pocztowy i miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą PL |
| Wymiary kołdry (SxD) | 220 - 200 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/79/42/794240.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2021-12-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: