Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 491188
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chrupiący wafel kakaowy w czekoladzie mlecznej (27 %) i białej polewie (42 %). Czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | kakaowy |
|---|---|
| Dodatki | Z polewą, W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatki w proszku (z mleka), syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu*, emulgator (lecytyny), substancja spulchniająca (węglany sodu), aromat naturalny. może zawierać: orzeszki ziemne i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 403 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 11 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 520 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 208 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 870 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,9 g |
| Cukry | 47,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 61,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: