Purella Superfoods Baton Protein Crunchy Matcha & Yuzu 45 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 548214
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baton białkowy o smaku matcha-yuzu, oblany polewą. Zawiera substancję słodzącą.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Matcha, Yuzu |
|---|---|
| Dodatki | Z polewą |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Substancja słodząca: maltitole; polewa białkowa o smaku matcha 27 % (substancja słodząca: maltitole; tłuszcz palmowy, izolat białek mleka 27 %, emulgator: lecytyny; aromaty, barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin; luteina]; izolat białka sojowego 14 %, mleko w proszku odtłuszczone, mąka ryżowa, koncentrat białka serwatkowego (z mleka) 3,8 %; tłuszcz palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; mąka kukurydziana, skrobia z tapioki, matcha w proszku 0,7 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; maltodekstryna, aromaty, sól. może zawierać: zboża zawierające gluten, orzechy, orzeszki arachidowe, jaja oraz nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 416 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1765 kJ |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość błonnika | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,46 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: