E.Wedel Czekolada Mleczno-Karmelowa 80g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 922257
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E. Wedel Czekolada Mleczno-Karmelowa 80g
Parametry produktu
| Typ | Mieszana |
|---|---|
| Smak | mleczny, Karmelowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Czekolada mleczna 82,5 % (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), czekolada biała karmelowa 17,5 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, proszek karmelowy 10 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), cukier, masło, aromat), serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, sól]. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 26 %, masa mleczna minimum 19 %. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 458 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 534 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2230 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 357 kJ |
| Wielkość porcji | 16 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10,2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3,5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Aromat spożywczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: