Kiełbaski Szlachetne z indyka 240g Indykpol
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 492525
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kiełbaski Szlachetne z indyka
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z indyka 90%, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy ( w tym: laktoza z mleka), ekstrakty przypraw , aromaty, glukoza, błonnik pszenny bezglutenowy, ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białka rzepakowo-kukurydzianego, skóry z indyka, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-080-014 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 688 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: