Bezmięsne Kiełbaski białe 180g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 696937
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bezmięsne Białe Grillowe – roślinna klasyka w wersji grillowej! Długie, aromatyczne kiełbaski roślinne stworzone z myślą o grillowaniu! Ich wyrazisty smak z nutą majeranku sprawia, że idealnie odnajdują się w letnim klimacie – na ruszcie, patelni czy w piekarniku. Świetnie komponują się z musztardą, chrzanem, pieczywem lub świeżymi warzywami.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: woda, teksturowane białko pszenne 24%, substancje zagęszczające: skrobia ziemniaczana modyfikowana, karagen, guma konjac; olej rzepakowy, białko pszenne 5%, ekstrakty przypraw, przyprawy (w tym majeranek 0,3%), bulion warzywny (sól, białko roślinne hydrolizowane, aromaty [zawierają seler]), aromaty, cukier trzcinowy, ekstrakt drożdży, emulgator: metyloceluloza; sos sojowy (nasiona soi, woda, mąka pszenna, sól), sól, sok z cytryny. mogą zawierać gorczycę i sezam. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bvtcher sp. z o. o. ulica i numer: flory 9 m.8 kod pocztowy i miasto: 00-586 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Bezmięsne białe grillowe – roślinna klasyka w wersji grillowej! długie, aromatyczne kiełbaski roślinne stworzone z myślą o grillowaniu! |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 816 kJ |
| Zawartość białek | 20,55 g |
| Zawartość błonnika | 2,76 g |
| Zawartość soli | 2,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,68 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,88 g |
| Cukry | 3,47 g |
| Zawartość węglowodanów | 18,23 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: