Opis szczegółowy
Bezmięsne Kiełbaski Wiejskie w ulepszonej odsłonie to tradycyjna receptura, która przypomni Ci ulubione smaki dzieciństwa. Wspaniale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dodawana jest tradycyjna kiełbasa - możesz ugotować z nimi bigos, ale też włożyć do hot doga. Stanowią również idealny dodatek do ziemniaków, kasz czy ulubionego pieczywa. Daj im szansę, a nie pożałujesz!
Najlepiej smakują grillowane, podsmażone lub upieczone na ognisku!
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: woda, teksturowane białko pszenne (białko pszenne, mąka pszenna) 11,7 %, olej rzepakowy, białko grochowe 4,5 %, białko pszenne 4 %, skrobia modyfikowana kukurydziana, warzywa suszone (czosnek, chrzan), substancje zagęszczające: karagen, guma konjac; sól, ekstrakty przypraw, emulgator: metyloceluloza; maltodekstryna, glukoza, pieprz czarny suszony, błonnik pszenny, aromaty, białko ziemniaczane, mąka ryżowa, cebula suszona mielona. mogą zawierać sezam, soję i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bvtcher sp. z o. o. ulica i numer: flory 9 m.8 kod pocztowy i miasto: 00-586 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Bezmięsne kiełbaski wiejskie w ulepszonej odsłonie to tradycyjna receptura, która przypomni ci ulubione smaki dzieciństw |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej smakują grillowane, podsmażone lub upieczone na ognisku! wspaniale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dodawana jest tradycyjna kiełbasa - możesz ugotować z nimi bigos, ale też włożyć do hot doga. stanowią również idealny dodatek do ziemniaków, kasz czy ulubionego pieczywa. daj im szansę, a nie pożałujesz! |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wyrób przeznaczony do spożycia po podgrzaniu. nie powinien być spożywany przez konsumentów z alergią na gluten i soję. przed podaniem produkt zaleca się podgrzać na patelni, w kuchence mikrofalowej lub na grillu. odpowiednie dla wegetarian i wegan. wspaniale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dodawana jest tradycyjna kiełbasa - możesz ugotować z nimi bigos, ale też włożyć do hot doga. stanowią również idealny dodatek do ziemniaków, kasz czy ulubionego pieczywa. daj im szansę, a nie pożałujesz! |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 206 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 862 kJ |
| Zawartość białek | 16,9 g |
| Zawartość błonnika | 1,7 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,1 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbaski z widocznymi, zróżnicowanymi elementami teksturowanego białka roślinnego, bez osłonek. kiełbaski koloru różowo - czerwonego. konsystencja zwarta, sprężysta z wyczuwalnymi kawałkami, lekko wilgotna. smak wędzony, czosnkowy. |
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |