Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
Zupka pomidorowa z ryżem i indykiem BIO
Pełnowartościowy posiłek po 12. miesiącu
Bez dodatku soli - naturalny, delikatny smak
Kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych
Zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników
Bez aromatów
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
| Skład podstawowy | pomidory |
| Dodatki | Ryż |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Pomidory* 34 %, marchew*, woda, mięso z indyka* 8,0%, mąka ryżowa*, ryż* 3%**, śmietana* (z mleka*), olej rzepakowy* 0,9%, por*, natka pietruszki*. *z rolnictwa ekologicznego **zawartość ryżu po ugotowaniu: 8%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 324 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Pełnowartościowy posiłek hipp bio po 12. miesiącu |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w „kąpieli wodnej” lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 272 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 680 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| ALA (kwas linolenowy) | 0,09 g/100g |
| Sód | 20 mg/100g |
Inne informacje o zawartości