Felix Fusion Peanuts Sweet Paprika 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 8198
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Orzeszki Ziemne Smażone Solone o Smaku Paprykowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Smażone, Solone |
|---|---|
| Dodatki | Przyprawy, Z papryką |
| Smak | Paprykowy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzeszki ziemne, olej słonecznikowy, sól, cukier, naturalny aromat, papryka w proszku (0,3 %), cebula w proszku, barwnik: ekstrakt z papryki; czosnek w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; papryka wędzona, przyprawy, ekstrakt z rozmarynu. produkt może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 273 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 608 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 182 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 756 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość błonnika | 8,2 g |
| Zawartość soli | 0,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 50 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: