HiPP Krupniczek z warzywami i kurczakiem BIO, 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 692562
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen
-bez dodatku soli – naturalny, delikatny smak
-kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 –
ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych
-zgodnie z przepisami prawa żywność dla
niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji
konserwujących i barwników; bez aromatów
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | marchew, Ziemniaki, Kurczak |
| Dodatki | Przyprawy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Marchew*, woda, ziemniaki*, mięso z kurczaka* 8,0 %, kasza bulgur* 4 %¹ (z pszenicy durum*), pasternak*, cebula*, olej rzepakowy* 1,5 %, przyprawy* (natka pietruszki *, lubczyk*), mąka ryżowa*. *z rolnictwa ekologicznego może zawierać gorczycę. ¹zawartość kaszy po ugotowaniu: 16 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 324 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 270 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 676 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| ALA (kwas linolenowy) | 0,10 g/100g |
|---|---|
| Sód | 20 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: