HiPP, Makaron z łososiem, marchewką i brokułami, 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 665623
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
85% surowców rolniczych w produkcie pochodzi z rolnictwa ekologicznego. Przyprawione odpowiednio dla małych dzieci. Posiada kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych. Zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów - z cząstkami dopasowanymi do wieku dziecka. Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | marchew, Makaron, brokuł, łosoś |
| Dodatki | Olej |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Woda, marchew* 20 %, brokuły* 10 %, łosoś 8,2 %, makaron muszelki* 5 %¹ (pszenica durum*, białko kurzego jaja*), śmietana* 3,0 % (z mleka*), cebula*, zmielony makaron* (z pszenicy durum*), mąka ryżowa*, olej rzepakowy* 1,3 %, sok cytrynowy* z soku zagęszczonego, natka pietruszki*, jodowana sól *z rolnictwa ekologicznego ¹zawartość makaronu muszelki po ugotowaniu: 17 % 85 % surowców rolniczych w produkcie pochodzi z rolnictwa ekologicznego (hu-öko-01) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 324 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 279 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,63 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 174 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 291 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 731 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| ALA (kwas linolenowy) | 0,10 g/100g |
|---|---|
| Sód | 100 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: