Opis szczegółowy
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp
ulepszony skład
Produkt z certyfikatem ekologicznym - zgodnie z prawem UE. Znak HiPP BIO to gwarancja ponad 260 kontroli każdego słoiczka oraz 60 lat doświadczenia w rolnictwie ekologicznym.
- zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących ani barwników
- bez aromatów i zagęstników - przy rozwarstwieniu wymieszaj
- bez składników modyfikowanych genetycznie**
**zgodnie z rozporządzeniem Rady (WE) nr 834/2007 dotyczącym produkcji ekologicznej
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
| Skład podstawowy | Brzoskwinie, morele |
| Dodatki | Twarożek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 41% (brzoskwinie* 18%, morele* 12%, banany*, sok cytrynowy* z soku zagęszczonego),woda,mleko*,zagęszczony sok winogronowy*,chudy twaróg* 8%,ugotowany ryż*,skrobia ryżowa*,skrobia kukurydziana*,regulator kwasowości: cytrynian wapnia,przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy,*z rolnictwa ekologicznego |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 198 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 160 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ul. puławska 303 02-785 warszawa ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Brzoskwinie i morele z twarożkiem bio po 6. m-cu |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: podawaj między głównymi posiłkami. potrzebną porcję przełóż do miseczki. pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. używaj plastikowej łyżeczki. kontakt ze śliną może spowodować rozrzedzenie produktu. oryginalnie zamknięty słoiczek nie wymaga przechowywania w lodówce. przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 363 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość błonnika | 0,9 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |