Opis szczegółowy
HiPP BIO od pokoleń
Mango i banany z jogurtem BIO
dla niemowląt po 6. miesiącu
- bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
- zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników
- bez aromatów
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
| Skład podstawowy | Mango, Banany, Inne |
| Dodatki | Jogurt |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Jogurt* 33% (z mleka*), woda, mango* 17%, banany* 14%, skrobia ryżowa*, sok cytrynowy*, mąka ryżowa*, skrobia kukurydziana*, regulator kwasowości: węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy. produkt bezglutenowy *z rolnictwa ekologicznego |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 162 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 160 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Mango i banany z jogurtem bio dla niemowląt po 6. miesiącu |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2160 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Podawaj między głównymi posiłkami. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Potrzebną porcję przełóż do miseczki. pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. kontakt ze śliną może spowodować rozrzedzenie produktu. oryginalnie zamknięty słoiczek nie wymaga przechowywania w lodówce. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 279 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości