Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem, dla niemowląt po 9. m-cu
- bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
- zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników
- bez aromatów
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 9 miesiącu |
| Skład podstawowy | truskawki, Jabłka |
| Dodatki | Jogurt |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 34 % (jabłka * 25 %, truskawki * 9 %), jogurt* 33 % z mleka*, woda, zmielone pełnoziarniste płatki pszenne* 3 %, sok marchwiowy* z soku zagęszczonego, skrobia ryżowa*, pełnoziarnista mąka owsiana* 1,1 %, skrobia kukurydziana*, przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy, witamina b1 *z rolnictwa ekologicznego może zawierać gorczycę |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 160 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem, dla niemowląt po 9. m-cu |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Podawaj na śniadanie lub między głównymi posiłkami. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podawaj na śniadanie lub między głównymi posiłkami. potrzebną porcję przełóż do miseczki. pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. kontakt ze śliną może spowodować rozrzedzenie produktu. oryginalnie zamknięty słoiczek nie wymaga przechowywania w lodówce. |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 252 kJ |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 0,10 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 20 %RWS |
| Sód | 20 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |