Goya ocet sherry reserva 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Ocet powstaje z wina Sherry, które dojrzewa ponad dwa lata w dębowych beczkach oraz z wina Pedro Ximénez. Dzięki temu połączeniu powstaje bardzo aromatyczny ocet o łagodnym smaku.
Ocet idealnie nadaje się do ciemnych sosów a także jako dodatek do wyrazistych sałat, sałatek z pomidorów i rukoli, potraw duszonych/ gotowanych i pieczonych mięs. Świetnie łączy się w sosach winegret z oliwą z oliwek Goya i olejem z orzechów włoskich.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 469495
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ocet powstaje z wina Sherry, które dojrzewa ponad dwa lata w dębowych beczkach oraz z wina Pedro Ximénez. Dzięki temu połączeniu powstaje bardzo aromatyczny ocet o łagodnym smaku.
Ocet idealnie nadaje się do ciemnych sosów a także jako dodatek do wyrazistych sałat, sałatek z pomidorów i rukoli, potraw duszonych/ gotowanych i pieczonych mięs. Świetnie łączy się w sosach winegret z oliwą z oliwek Goya i olejem z orzechów włoskich.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Składniki | Ocet sherry, słodkie wino Pedro Ximénez, barwnik karmelowy i dwutlenek siarki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PHZ Profit Sp. z o.o. Ulica i numer: Gdańska 119 Kod pocztowy i miasto: 85-022 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 145 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 134 kJ |
| Wielkość porcji | 15 ml |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 2,97 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,01 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: