Goya ocet balsamiczny 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Powstaje w wyniku mieszanki winnego octu Sherry i skoncentrowanego moszczu z winogron. Ocet winny Sherry jest przechowywany w drewnianych beczkach, co nadaje mu wspaniały i ekskluzywny aromat.
Idealny do dań pieczonych, gotowanych, jako składnik bardziej złożonych sosów i do marynowania truskawek oraz innych owoców.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 608765
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Powstaje w wyniku mieszanki winnego octu Sherry i skoncentrowanego moszczu z winogron. Ocet winny Sherry jest przechowywany w drewnianych beczkach, co nadaje mu wspaniały i ekskluzywny aromat.
Idealny do dań pieczonych, gotowanych, jako składnik bardziej złożonych sosów i do marynowania truskawek oraz innych owoców.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Składniki | Ocet winny Sherry, moszcz z winogron, barwnik karmelowy i dwutlenek siarki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PHZ Profit Sp. z o.o. Ulica i numer: Gdańska 119 Kod pocztowy i miasto: 85-022 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 145 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 96,9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 405 kJ |
| Wielkość porcji | 15 ml |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 18,95 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: