Frytownica beztłuszczowa Zelmer ZAF9000 Dual
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 402007
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Frytkownica o imponującej mocy 2700 W to prawdziwe przełamanie dla fanów smażenia, którzy pragną delektować się swoimi ulubionymi potrawami w lżejszej odsłonie. Zaawansowana technologia pozwala na przygotowanie chrupiących frytek, porcji kurczaka czy kotletów eliminując konieczność stosowania dużej ilości tłuszczu.
Parametry produktu
| Moc | 2700 W |
|---|---|
| Pojemność misy na olej | 9 l (dm³) |
| Pojemność koszyka | 9 l (dm³) |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje urządzenia | System rozprowadzania gorącego powietrza, Regulacja temperatury, Minutnik |
| Sterowanie | Elektroniczne, Sterowanie dotykowe |
| Kolor | Czarny |
| Cechy pokrywy | Okienko podglądu |
| Cechy misy | Powłoka nieprzywierająca, Wyjmowana |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Komunikacja | Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz LCD, Wskaźnik temperatury |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka, Schowek na przewód |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 8 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,48 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 46 x 41 x 35 cm |
| W zestawie | Tacki |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 8 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: