Ekspres kolbowy De'Longhi EC685.BK
Wystaw opinię o produkcie
Ciśnieniowy ekspres kolbowy EC 685.BK został zaprojektowany tak, byś mógł cieszyć się najwyższej jakości espresso przygotowanym w prawdziwie włoskim stylu De'Longhi. Dodatkowo, dzięki dyszy Cappuccino perfekcyjnie spieniającej mleko, możesz z łatwością przygotować pyszną kawę z kremową mleczną pianką.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 336521
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj kawy | Mielona, Saszetki |
| Moc | 1350 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie filiżanki, Funkcja spieniania mleka |
| W zestawie | Miarka do kawy, Sitka |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 1 l (dm?) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kolbowy |
| System mleczny | Dysza do ręcznego spieniania mleka |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso, Duża czarna kawa |
| Maksymalna wysokość szklanki | 12 cm |
| Pojemność pojemnika na kawę | nie dotyczy |
| Pojemność pojemnika na odpady | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 5,48 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De'Longhi Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 303Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Wymiary (SxWxG) | 149 x 305 x 330 mm |
| Waga | 4 kg |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Wyjmowany zbiornik, Regulacja wysokości tacy, Wyjmowana taca ociekowa |
| Zastosowane technologie | Thermoblock |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: