Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 606622
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Forma wykonana została z blachy ocynowanej - jest trwała i wytrzymała.
Fakturowane dno zapobiega przywieraniu wypieków. Forma do pieczenia jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wyposazona w tuleje, świetnie sprawdzi się do pieczenia babek.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal ocynowana |
| Temperatura maksymalna | 220 °C |
| Kolor | Srebrny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Wymiary (SxWxG) | 11,9 x 22,5 x 22,5 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Informacje dodatkowe | średnica 230 mm |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: