Silikonowa forma do Airfryer Ø20,5, Alpina
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 363603
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Silikonowa forma do frytkownicy powietrznej – 20,5 cm, nieprzywierająca i łatwa do czyszczenia. Łatwe czyszczenie dzięki wysokiej jakości materiałowi silikonowemu. Ergonomiczne uchwyty zapewniające bezpieczną obsługę. Nadaje się do wszystkich typów frytkownic powietrznych. Wytrzymuje temperaturę do 230°C.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Silikon |
| Temperatura maksymalna | 230 °C |
| Kolor | Szary, Zielony |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Wymiary (SxWxG) | 210 x 70 x 210 mm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Można używać w mikrofalówce, Można używać w piekarniku |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: