Forma do babki z tuleją cookie 22,5cm Florina
Wystaw opinię o produkcie
Forma jest wykonana ze stali węglowej, która jest świetnym przewodnikiem ciepła. Blacha nagrzewa się równomiernie na całej powierzchni. Wewnątrz pokryta powłoką nieprzywierającą, która ułatwia wyjmowanie upieczonej babki i jest łatwa w czyszczeniu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 972867
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 210 °C |
| Kolor | Złoty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florentyna sp. z o.o. ulica i numer: korzkwy 31 kod pocztowy i miasto: 63-300 pleszew pl |
| Wymiary (SxWxG) | 22,5 x 12 x 22,5 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: