Filet z łososia w zalewie BIO 170g/100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901576056819
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
"Bio filety z łososia bez skóry ułożone naprzemiennie lub w formie kawałków ułożonych na płasko, zalewane
solanką. Kości w procesie usunięte. Istnieje możliwość pozostawienia w produkcie pojedynczych kości. Produkt przeznaczony dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem niemowląt i osób uczulonych.
"
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +4°C do +25°C (80% wilgotności względnej).
Składniki
Filet z łososia atlantyckiego (Salmo salar) bez skóry* 59%, woda, sól. *Składnik organiczny.
Możliwe alergeny
GORCZYCA,JAJA,SELER
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 625/150 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.2 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: