Filet z łososia w oliwie extra virgine BIO 170g/100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901576056826
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
"Bio filety z łososia bez skóry ułożone naprzemiennie lub w formie kawałków ułożonych na płasko, zalewane
oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia. Kości w procesie usunięte. Istnieje możliwość pozostawienia w produkcie pojedynczych kości.Produkt gotowy do spożycia po otwarciu, przeznaczony dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem niemowląt i osób uczulonych.
"
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +4°C do +25°C (80% wilgotności względnej).
Składniki
"Filet z łososia atlantyckiego (Salmo salar)bez skóry* 59%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia* 41%, sól.
*Składniki organiczne."
Alergeny
GORCZYCA,JAJA,SELER
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1731/419 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.6 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: