Makrela filety w ekologicznej oliwie z oliwek 85 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8411555070257
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Najdelikatniejsze i najsmaczniejsze makrele z południa, złowione i wyselekcjonowane w szczytowym momencie. Filety są starannie pakowane ręcznie i podawane z ekologiczną olwią z oliwek ekstra virgin, aby zachować ich wyjątkowy smak i wysoką wartość odżywczą.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
makrela, eliwa z oliwek ekstra virgin BIO 30,3%, sól.
Alergeny
RYBY
Informacje o produkcie
Marka: CABO DE PENAS
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,14 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1499/362 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 31.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.7 g |
| Węglowodany | 0.3 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 20.2 g |
| Sól | 0.8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: