Ekspres do kawy Philips Seria 1200 EP1220/00
Wystaw opinię o produkcie
Ciesz się wspaniałym smakiem i aromatem kawy ze świeżo zmielonych ziaren w idealnej temperaturze dzięki inteligentnemu systemowi parzenia. Klasyczny spieniacz do mleka pozwala z łatwością przygotować jedwabiście gładkie cappuccino lub latte macchiato.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 660904
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj kawy | W ziarnach |
| Moc | 1500 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Funkcje | Funkcja spieniania mleka, Mielenie kawy, Automatyczne płukanie, Automatyczne wyłączanie |
| W zestawie | Filtr do wody |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 1,8 l (dm?) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Automatyczny |
| System mleczny | Dysza do ręcznego spieniania mleka |
| Rodzaj młynka | Ceramiczny |
| Przygotowanie napojów | Caffe Latte, Espresso, Duża czarna kawa, Latte Machiato |
| Maksymalna wysokość szklanki | 14 cm |
| Pojemność pojemnika na kawę | 275 g |
| Pojemność pojemnika na odpady | 12 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 9,1 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Wymiary (SxWxG) | 246 x 433 x 371 mm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Dzbanek na wodę, Regulacja intensywności kawy, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja wysokości dozownika, Wskaźnik pustego zbiornika, Wyjmowana taca ociekowa, Wyjmowany zbiornik |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: